Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bleděmodrý strom, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bleděmodrý strom zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bleděmodrý strom. Klipart Bleděmodrý strom je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bleděmodrý strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bleděmodrý strom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bleděmodrý strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 179 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bleděmodrý strom se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mlýnek na maso ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hudební složka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Láhev vína ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Bleděmodrý strom, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, Vánoce, free, ke stažení, vektor, grafika, klipart, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakát, Pinterest, časopis, profilovka, office, profil, openOffice, word, Facebook, avatar, web, corelDraw, dokument, blog, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Modrá růže ke stáhnutí, obrázek Vampýr zdarma nebo klipart Dominikánská republika ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.