Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bleděmodrý strom (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bleděmodrý strom zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bleděmodrý strom. Vektorový obrázek Bleděmodrý strom je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bleděmodrý strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Bleděmodrý strom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bleděmodrý strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 179 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: fcocfg

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bleděmodrý strom s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Bleděmodrý strom patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oživlá mumie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mila Kunis zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Porcování hovězího ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, Bleděmodrý strom, klipart, ilustrace, Bleděmodrý strom, free, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, Facebook, profil, škola, inkscape, Adobe Illustrator, blog, Pinterest, avatar, Instagram, pozvánky, časopis, články, video, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vánoční cukroví ke stáhnutí, ilustrace Albert Einstein zdarma nebo klipart PDF dokument zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.