Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ohňostroj, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ohňostroj zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Ohňostroj. Kreslená ilustrace Ohňostroj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ohňostroj? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ohňostroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 517 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ohňostroj patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Student zdarma Podívejte se i na vektor Srí Lanka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vejce s mašlí ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ohňostroj, kliparty, ke stáhnutí, grafika, svg, cliparts, Vánoce, obrázek, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, free, vektor, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakát, plakáty, word, památník, webové stránky, textové dokumenty, referáty, Adobe Illustrator , Instagram, Pinterest, prezentace, články, Facebook, openOffice, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektor Injekce zdarma, obrázek Mapa Asie ke stažení nebo klipart Hnědé vajíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.