Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ohňostroj, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ohňostroj zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Ohňostroj. Kreslená ilustrace Ohňostroj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ohňostroj? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ohňostroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 517 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ohňostroj je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sexy eyes zdarma Podívejte se i na ilustrace Semafory ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Solární elektrárna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektor, cliparts, Ohňostroj, ke stažení, grafika, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, download, Ohňostroj, free, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, dokument, fotokniha, články, corelDraw, prezentace, kalendář, web, referáty, openOffice, office, profil, inkscape, památník, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Koloběžka zdarma, vektor Vysmátá blondýna ke stažení nebo obrázek Digitální znak F ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.