Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ohňostroj, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ohňostroj zdarma ke stažení

Ohňostroj je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Ohňostroj je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Ohňostroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 517 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ohňostroj se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Miluji hudbu ke stažení Podívejte se i na klipart Zlaté srdíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červené W zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, svg, kliparty, download, Ohňostroj, Vánoce, Ohňostroj, free, grafika, klipart, obrázek, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, prezentace, web, dokumenty, textové dokumenty, seminární práce, Adobe Illustrator , plakáty, word, Instagram, inkscape, kalendář, škola, Facebook, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Potápěčské brýle ke stažení, ilustrace Šamisen ke stáhnutí nebo vektor Těhotenství zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.