Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ohňostroj (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ohňostroj zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ohňostroj. Obrázek Ohňostroj je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ohňostroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 517 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Ohňostroj s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Ohňostroj je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Trubička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Maďarsko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ke stáhnutí, Ohňostroj, zdarma, ilustrační obrázek, svg, Vánoce, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, Ohňostroj, klipart, free

Doporučené použití klipartu: web, památník, openOffice, plakáty, články, seminární práce, Instagram, Twitter, prezentace, avatar, plakát, časopis, eshop, Facebook, corelDraw, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Alpský roh ke stažení, vektorový klipart Žlutá složka ke stažení nebo obrázek, klipart Hroznýš ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.