Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ohňostroj (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ohňostroj zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ohňostroj. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ohňostroj nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ohňostroj lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ohňostroj ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 517 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Ohňostroj s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Ohňostroj je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Jablečný koláč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hotel zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Závaží 5 kg ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Ohňostroj, free, cliparts, ilustrační obrázek, download, svg, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, grafika, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, avatar, Facebook, prezentace, webové stránky, web, plakáty, pozvánky, diář, openOffice, PowerPoint, wordpress, památník, video, profil, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kafe ke stáhnutí, klipart Zelená složka zdarma nebo ilustrace Kometa zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.