Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ohňostroj, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ohňostroj zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Ohňostroj. Kreslená ilustrace Ohňostroj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ohňostroj? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ohňostroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 517 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ohňostroj patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté číslo 4 zdarma Podívejte se i na vektor Žížala ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Keltský kříž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, free, kliparty, svg, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, Vánoce, ke stáhnutí, Ohňostroj, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokument, corelDraw, openOffice, textové dokumenty, profilovka, pozvánky, avatar, word, Instagram, škola, plakáty, Pinterest, Adobe Illustrator , office, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Online zdarma, obrázek Žehlička ke stažení nebo klipart PDF soubor ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.