Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ohňostroj (Vánoce) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ohňostroj zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ohňostroj. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ohňostroj. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ohňostroj ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 517 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ohňostroj s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Ohňostroj se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak R ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Náramkové hodinky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dračinka jižní ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, zdarma, download, vektor, Ohňostroj, ke stažení, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, obrázek, Vánoce, Ohňostroj, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, Instagram, diář, prospekty, Zoner Callisto, koláž, web, články, Twitter, deníček, etikety, diplomová práce, památník, prezentace, Pinterest, časopis, katalog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vesnice ke stáhnutí, klipart Hřib zdarma nebo vektorový klipart Romantické blahopřání zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.