Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Počítač, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Počítač zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Počítač. Pakliže si chcete obrázek Počítač stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Počítač? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x338
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 336 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Počítač patří do sekce Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek CSS icon zdarma Podívejte se i na vektor Surinam ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hydraulický zvedák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, vektor, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, Počítač, download, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, Počítač, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, památník, seminární práce, corelDraw, web, časopis, články, referáty, webové stránky, plakát, Twitter, inkscape, blog, dokument, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Klaun zdarma, obrázek Konipas ke stažení nebo klipart Černošský policista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.