Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Počítač, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Počítač zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Počítač. Pakliže si chcete obrázek Počítač stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Počítač? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Počítač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x338
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 336 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Počítač se nachází v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stříbrný prsten ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Koliha zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mimino ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, Počítač, grafika, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Počítač, obrázek, free, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, office, profil, corelDraw, profilovka, plakát, referáty, plakáty, inkscape, Instagram, pozvánky, webové stránky, kalendář, Twitter, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Servírka ke stáhnutí, obrázek Velbloud dvouhrbý zdarma nebo klipart Adam a Eva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.