Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Počítač (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Počítač zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Počítač. Klipart Počítač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Počítač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x338
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 336 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Počítač s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Počítač je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Davidova hvězda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rychlovlak ICE zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Španělsko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Počítač, cliparts, ilustrace, ke stažení, vektor, Počítač, Přístroje, svg, zdarma, grafika, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, Pinterest, profilovka, památník, pozvánky, inkscape, PowerPoint, prezentace, textové dokumenty, wordpress, kalendář, Adobe Illustrator, office, škola, eshop, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Martin Luther ke stáhnutí, klipart Malé písmeno A zdarma nebo ilustrace Vánoční rolničky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.