Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Počítač (Přístroje) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Počítač ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Počítač. Vektorový obrázek Počítač je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Počítač? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x338
160x108

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 336 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Počítač sdílet s kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Klipart Počítač je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pozor, ježibaby! ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sýrové srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Německý trpasličí špic zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, svg, zdarma, ke stažení, download, grafika, ilustrační obrázek, vektor, Přístroje, Počítač, obrázek, cliparts, kliparty, Počítač

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, eshop, etikety, vizitky, památník, plakát, Twitter, avatar, PowerPoint, prezentace, logo, deníček, fotografie, bakalářská práce, vstupenky, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Abraham Lincoln zdarma, obrázek Japonská kuchyně ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Aljaška ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.