Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Počítač (Přístroje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Počítač zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Počítač. Obrázek Počítač je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x338
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 336 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Počítač) můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Počítač je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modří smajlíci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík Kyborg ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Brambory ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, grafika, Počítač, kliparty, zdarma, svg, vektorový obrázek, Přístroje, klipart, Počítač, obrázek, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, blog, pozvánky, office, dokumenty, web, corelDraw, plakáty, word, openOffice, články, profil, Adobe Illustrator, avatar, seminární práce, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kompresor ke stažení, obrázek, klipart Recyklace ke stažení nebo vektorový klipart Karatistka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.