Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Počítač, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Počítač zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Počítač. Pakliže si chcete obrázek Počítač stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Počítač? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Počítač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x338
160x108

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 336 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Počítač je v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Upload ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Libérie zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dovolená ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, free, zdarma, download, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Počítač, cliparts, ilustrační obrázek, Přístroje, Počítač, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, corelDraw, Twitter, textové dokumenty, dokument, Instagram, Pinterest, avatar, škola, seminární práce, plakáty, office, PowerPoint, blog, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Dámské toalety ke stáhnutí, klipart Stehlík zdarma nebo ilustrace Nikita Chruščov ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.