Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Počítač (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Počítač zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Počítač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Počítač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1080
1280x864
800x540
500x338
160x108

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 336 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Zaujal vás náš klipart Počítač? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Počítač patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znak rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ostružina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lokomotiva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Přístroje, Počítač, grafika, download, free, ke stažení, obrázek, Počítač, klipart, ilustrační obrázek, svg, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: diář, video, kalendář, Facebook, dokumenty, Adobe Illustrator, etikety, PowerPoint, plakáty, dokument, Twitter, avatar, referáty, Pinterest, office, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Světlemodrý motýl zdarma, ilustrace 1 Eurocent ke stáhnutí nebo klipart FODS ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.