Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pastelky ve stojánku (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastelky ve stojánku zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Pastelky ve stojánku. Klipart Pastelky ve stojánku je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pastelky ve stojánku lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky ve stojánku zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pastelky ve stojánku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky ve stojánku ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pastelky ve stojánku sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Pastelky ve stojánku je v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dětské nástroje ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Číšníce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Vikingská loď zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Pastelky ve stojánku, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, obrázek, klipart, download, zdarma, vektorový obrázek, grafika, Nástroje, ke stažení, svg, Pastelky ve stojánku

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, profil, časopis, plakát, office, pozvánky, škola, seminární práce, wordpress, prezentace, Instagram, diář, avatar, Facebook, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Kůň z balónků zdarma, obrázek Neznámý soubor ke stáhnutí nebo vektor Sklenice s pivem ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.