Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pastelky ve stojánku, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastelky ve stojánku zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pastelky ve stojánku. Klipart Pastelky ve stojánku je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pastelky ve stojánku lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky ve stojánku zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Pastelky ve stojánku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky ve stojánku ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pastelky ve stojánku se nachází v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 2 ke stažení Podívejte se i na klipart Pákové kleště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Onyx zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, Nástroje, klipart, svg, download, cliparts, vektorový obrázek, Pastelky ve stojánku, vektor, Pastelky ve stojánku, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, web, Twitter, plakáty, pozvánky, referáty, blog, profilovka, památník, Facebook, fotokniha, Instagram, škola, Adobe Illustrator , PowerPoint, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ještěrka ke stažení, ilustrace Nota ke stáhnutí nebo vektor Zelenina zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.