Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý kořen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kořen zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černý kořen. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Černý kořen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý kořen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
921x1280
576x800
360x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 168 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černý kořen je v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Úchvatný smajlík ke stažení Podívejte se i na ilustrace ODS soubor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Drobné kvítky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, svg, download, Černý kořen, Černý kořen, free, ilustrace, obrázek, grafika, vektor, Zelenina, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, Adobe Illustrator , textové dokumenty, inkscape, plakát, kalendář, články, PowerPoint, avatar, dokumenty, profilovka, openOffice, blog, Instagram, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Pelikán ke stažení, vektor Fotograf ke stáhnutí nebo obrázek Modré vajíčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.