Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černý kořen (Zelenina) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kořen zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černý kořen. Vektorová ilustrace Černý kořen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý kořen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
921x1280
576x800
360x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 168 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Černý kořen s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Černý kořen se nachází v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sushi z tuňáka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růže ve váze ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Bangladéš zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, free, Černý kořen, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, Černý kořen, ke stáhnutí, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, corelDraw, wordpress, web, diář, avatar, kalendář, plakát, památník, dokumenty, Adobe Illustrator, Pinterest, webové stránky, Facebook, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Magnet zdarma, vektorový klipart Policejní auto ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Pizza v krabici ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.