Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý kořen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kořen zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černý kořen. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Černý kořen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý kořen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
921x1280
576x800
360x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 168 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černý kořen je v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štěnice ke stažení Podívejte se i na ilustrace Cvrček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Corvette zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, grafika, Černý kořen, ilustrační obrázek, Černý kořen, free, klipart, ke stažení, ilustrace, kliparty, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , prezentace, časopis, openOffice, plakáty, profil, referáty, plakát, blog, dokumenty, pozvánky, kalendář, dokument, avatar, památník, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Fík ke stažení, vektor Vánoční strom 2 ke stáhnutí nebo obrázek Úd zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.