Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý kořen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kořen zdarma ke stažení

Černý kořen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Černý kořen stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý kořen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
921x1280
576x800
360x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černý kořen je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak D ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Narozeninové číslo 5 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sůl a pepř ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, grafika, zdarma, vektor, ke stáhnutí, svg, ilustrace, klipart, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, Černý kořen, Černý kořen, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, Pinterest, dokument, památník, dokumenty, PowerPoint, avatar, referáty, plakáty, office, corelDraw, webové stránky, seminární práce, Instagram, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Karavan ke stáhnutí, klipart Netopýří žena zdarma nebo ilustrace Thálí ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.