Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý kořen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kořen zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černý kořen. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Černý kořen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý kořen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
921x1280
576x800
360x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 930 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černý kořen se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Air force one ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hyundai Getz zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kostarika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, svg, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, download, zdarma, ilustrační obrázek, Černý kořen, ilustrace, Černý kořen, free, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, Adobe Illustrator , openOffice, prezentace, profil, časopis, dokument, PowerPoint, články, word, památník, textové dokumenty, inkscape, seminární práce, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Činčila ke stáhnutí, obrázek Fitness zdarma nebo klipart Meče ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.