Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černý kořen (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kořen zdarma ke stažení

Černý kořen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Černý kořen v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý kořen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
921x1280
576x800
360x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 930 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Černý kořen s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Černý kořen je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Překvapení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Weta zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Šipka vpravo ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, Zelenina, free, obrázek, zdarma, svg, cliparts, Černý kořen, vektor, download, Černý kořen

Doporučené použití klipartu: avatar, články, office, profilovka, PowerPoint, diář, Facebook, kalendář, eshop, video, profil, Twitter, pozvánky, škola, textové dokumenty, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Miluji šachy ke stáhnutí, obrázek Pírko zdarma nebo vektor Krteček zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.