Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dovolená, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dovolená zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dovolená. Klipart Dovolená je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dovolená zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dovolená ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dovolená ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1578
1280x1263
800x789
500x493
160x158

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 688 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: RonoTron

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dovolená je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz prostituce ke stažení Podívejte se i na obrázek Atomová elektrárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor ICO zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, Dovolená, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, zdarma, kliparty, download, grafika, vektor, free, ilustrační obrázek, Dovolená, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Facebook, kalendář, památník, seminární práce, webové stránky, blog, fotokniha, profilovka, office, word, inkscape, referáty, corelDraw, avatar, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zelená ozdoba ke stažení, klipart Mapa Afriky ke stáhnutí nebo ilustrace Smrkající smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.