Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Air force one, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Air force one zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Air force one. Klipart Air force one je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Air force one? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Air force one zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Air force one ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Air force one ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 390 373 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Air force one je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Blue Ray přehrávač ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Schody nahoru zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jurij Gagarin ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, svg, grafika, ke stažení, cliparts, zdarma, Air force one, Air force one, kliparty, Doprava, download, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Twitter, pozvánky, seminární práce, památník, textové dokumenty, články, časopis, corelDraw, webové stránky, Adobe Illustrator , dokumenty, Pinterest, referáty, plakáty, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Fialová kraslice ke stáhnutí, klipart Porcování hovězího zdarma nebo ilustrace Smajlík s rouškou ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.