Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jablíčko, Ovoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jablíčko zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jablíčko. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jablíčko ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablíčko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jablíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablíčko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1422x1600
1138x1280
711x800
444x500
142x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 251 505 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jablíčko je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dámské toalety ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sada šroubováků zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Morče ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, obrázek, zdarma, kliparty, klipart, ilustrace, download, Ovoce, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Jablíčko, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , avatar, seminární práce, openOffice, Twitter, časopis, PowerPoint, office, škola, word, fotokniha, profilovka, Pinterest, dokumenty, inkscape, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Rachejtle ke stáhnutí, klipart Farma zdarma nebo ilustrace PET láhev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.