Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi z tuňáka, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi z tuňáka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sushi z tuňáka. Klipart Sushi z tuňáka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi z tuňáka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sushi z tuňáka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi z tuňáka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x998
1280x798
800x499
500x312
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 083 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sushi z tuňáka je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Warszawa 210 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tattoo zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sobi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, obrázek, svg, ke stáhnutí, free, vektor, grafika, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, download, Sushi z tuňáka, Jídlo, Sushi z tuňáka

Doporučené použití klipartu: web, prezentace, openOffice, Twitter, Adobe Illustrator , články, webové stránky, avatar, Pinterest, blog, corelDraw, plakáty, PowerPoint, referáty, profil, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Těhulka ke stáhnutí, klipart Download zdarma nebo ilustrace Nové Mexiko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.