Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sushi z tuňáka (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sushi z tuňáka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sushi z tuňáka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sushi z tuňáka ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sushi z tuňáka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi z tuňáka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Sushi z tuňáka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi z tuňáka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x998
1280x798
800x499
500x312
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 083 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Sushi z tuňáka) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Sushi z tuňáka se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vuvuzela ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bagr ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Špachtle ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, Sushi z tuňáka, svg, vektor, free, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, klipart, download, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, etikety, web, Facebook, avatar, referáty, textové dokumenty, památník, plakát, openOffice, profilovka, eshop, kalendář, webové stránky, články, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Zeď ke stažení, vektorový obrázek Azurová medúza ke stažení nebo vektorový obrázek Chladící nádoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.