Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi z tuňáka, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi z tuňáka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sushi z tuňáka. Klipart Sushi z tuňáka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi z tuňáka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sushi z tuňáka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi z tuňáka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x998
1280x798
800x499
500x312
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 083 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sushi z tuňáka je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrá kraslice ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pivo zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Činčila ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Sushi z tuňáka, klipart, Jídlo, ke stáhnutí, cliparts, Sushi z tuňáka, zdarma, svg, grafika, download, free, kliparty, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, profil, Pinterest, plakát, seminární práce, plakáty, fotokniha, dokument, Facebook, webové stránky, prezentace, textové dokumenty, kalendář, blog, office, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zákaz vstupu ke stáhnutí, klipart Dopravní nehoda zdarma nebo ilustrace Česnek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.