Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Americká lokomotiva (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Americká lokomotiva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Americká lokomotiva. Obrázek Americká lokomotiva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Americká lokomotiva v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americká lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Americká lokomotiva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americká lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Americká lokomotiva s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Americká lokomotiva se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oslava ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Upíří zuby zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hrách ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, obrázek, download, ke stáhnutí, Americká lokomotiva, free, Doprava, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, svg, ilustrace, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: video, dokumenty, etikety, Facebook, plakáty, PowerPoint, corelDraw, eshop, word, profilovka, prezentace, památník, články, office, profil, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hornický znak ke stáhnutí, obrázek, klipart Marylin Monroe zdarma nebo vektorový klipart Cibule kuchyňská zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.