Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Americká lokomotiva (Doprava) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Americká lokomotiva zadarmo ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Americká lokomotiva. Stahujte klipart Americká lokomotiva v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americká lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Americká lokomotiva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americká lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 491 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte klipart nazvaný Americká lokomotiva s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Americká lokomotiva se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašidelné vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen DS zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Island ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrace, grafika, cliparts, svg, vektor, Doprava, zdarma, ke stáhnutí, Americká lokomotiva, Americká lokomotiva, ilustrační obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: etikety, eshop, inkscape, diplomová práce, Pinterest, dokumenty, wordpress, deníček, fotografie, video, pozvánky, textové dokumenty, avatar, Instagram, katalog, magazín, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Johann Sebastian Bach ke stáhnutí, vektorový klipart Chipsy ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zeď zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.