Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žaludy, Rostliny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žaludy zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Žaludy. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žaludy zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žaludy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žaludy ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1221
1280x976
800x610
500x381
160x122

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 692 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žaludy se nachází v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Saab 29 Tunnan ke stažení Podívejte se i na vektor Jablečný koláč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Číšníce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, free, cliparts, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, Žaludy, obrázek, vektorový obrázek, download, ilustrace, Žaludy, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, office, avatar, prezentace, časopis, textové dokumenty, dokumenty, škola, fotokniha, webové stránky, plakáty, Instagram, pozvánky, PowerPoint, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Červené nůžky ke stažení, obrázek Beznohý pirát ke stáhnutí nebo klipart Zelený autobus zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.