Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žaludy, Rostliny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žaludy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žaludy. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Žaludy. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žaludy zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žaludy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žaludy ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1221
1280x976
800x610
500x381
160x122

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 692 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žaludy se nachází v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak O ke stažení Podívejte se i na vektor Sbíječka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kakadu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žaludy, svg, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, Rostliny, download, kliparty, ilustrační obrázek, Žaludy, grafika, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, škola, Instagram, plakát, Adobe Illustrator , office, PowerPoint, web, profil, avatar, webové stránky, plakáty, Facebook, dokument, inkscape, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa světa ke stažení, obrázek Notebook ke stáhnutí nebo klipart Bílá věž zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.