Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Přáníčko k Halloweenu (Halloween) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Přáníčko k Halloweenu ke stažení zadarmo

Přáníčko k Halloweenu je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte soubor Přáníčko k Halloweenu ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Náš tip. Použijte obrázek Přáníčko k Halloweenu v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko k Halloweenu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Přáníčko k Halloweenu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko k Halloweenu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x788
500x492
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 346 195 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Přáníčko k Halloweenu? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Přáníčko k Halloweenu je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smeták ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PPS ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Červená medúza ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Halloween, ilustrace, ilustrační obrázek, download, svg, klipart, zdarma, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Přáníčko k Halloweenu, Přáníčko k Halloweenu, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: deníček, kalendář, webové stránky, vstupenky, diář, Zoner Callisto, brožury, katalog, koláž, profil, škola, prospekty, letáky, profilovka, Instagram, plakáty, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Kravička ke stažení, vektorový klipart Panama ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Lvíče ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.