Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Přáníčko k Halloweenu (Halloween) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přáníčko k Halloweenu zadarmo ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Přáníčko k Halloweenu. Vektorový obrázek Přáníčko k Halloweenu jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko k Halloweenu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Přáníčko k Halloweenu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko k Halloweenu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x788
500x492
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 346 195 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Přáníčko k Halloweenu s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Přáníčko k Halloweenu se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jednooké strašidlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jamajka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Baklažán ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Přáníčko k Halloweenu, vektor, ke stažení, Halloween, Přáníčko k Halloweenu, download, free, svg, zdarma, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, koláž, památník, škola, letáky, logo, Zoner Callisto, vizitky, inkscape, pozvánky, avatar, wordpress, blog, etikety, manuály, plakát, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Paraguay ke stáhnutí, vektorový klipart Panama ke stáhnutí nebo vektorový klipart Vyděšená dýně zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.