Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Angkor Vat (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angkor Vat zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Angkor Vat. Klipart Angkor Vat je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Angkor Vat ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x433
500x270
160x87

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 99 166 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Angkor Vat sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Angkor Vat je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Monstrance ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šáchor papírodárný ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Fitónie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, grafika, Stavby, download, free, Angkor Vat, vektor, zdarma, klipart, Angkor Vat, obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, plakáty, webové stránky, pozvánky, památník, profilovka, dokumenty, Adobe Illustrator, fotokniha, časopis, inkscape, corelDraw, word, PowerPoint, etikety, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Česnek zdarma, klipart Gril ke stáhnutí nebo ilustrace Citroen H ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.