Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Angkor Vat (Stavby) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angkor Vat zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Angkor Vat. Pakliže si chcete obrázek Angkor Vat stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Angkor Vat? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Angkor Vat ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x433
500x270
160x87

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 99 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Angkor Vat) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Angkor Vat je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Černé pivo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kladivo ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor MP4 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, grafika, vektorový obrázek, svg, ilustrace, Stavby, obrázek, Angkor Vat, Angkor Vat, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: office, dokument, články, PowerPoint, profil, Facebook, diář, fotokniha, plakáty, Adobe Illustrator, word, prezentace, wordpress, corelDraw, eshop, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Ghana ke stažení, vektorový klipart Stodola ke stažení nebo obrázek, klipart Digitální znak C ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.