Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Angkor Vat, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angkor Vat zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Angkor Vat. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Angkor Vat nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Angkor Vat ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x433
500x270
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 99 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Angkor Vat se nachází v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hruškovice ke stažení Podívejte se i na klipart Pákistán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sýkora koňadra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, svg, vektor, grafika, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, download, Angkor Vat, ke stáhnutí, Angkor Vat

Doporučené použití klipartu: blog, openOffice, Pinterest, pozvánky, profilovka, fotokniha, dokumenty, Adobe Illustrator , PowerPoint, corelDraw, seminární práce, referáty, word, profil, web, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Magnet ke stažení, ilustrace Kostka ledu ke stáhnutí nebo vektor Agentka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.