Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Angkor Vat, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angkor Vat zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Angkor Vat. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Angkor Vat nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Angkor Vat ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x433
500x270
160x87

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 99 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Angkor Vat se nachází v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoční králíček ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ronald Reagan zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sigmund Freud ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, svg, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, vektor, grafika, Angkor Vat, zdarma, Angkor Vat, free, Stavby

Doporučené použití klipartu: profilovka, blog, škola, PowerPoint, dokumenty, word, webové stránky, prezentace, Adobe Illustrator , dokument, památník, openOffice, fotokniha, časopis, pozvánky, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vitamín B3 ke stáhnutí, obrázek Žluté slunéčko zdarma nebo klipart Valentýnská srdíčka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.