Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Angkor Vat, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angkor Vat zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Angkor Vat. Kreslená ilustrace Angkor Vat je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Angkor Vat ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x433
500x270
160x87

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 99 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Angkor Vat je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ferrari f458 zdarma Podívejte se i na ilustrace Jamajka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Liebigův chladič ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, ilustrační obrázek, download, cliparts, free, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, zdarma, klipart, Stavby, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, Adobe Illustrator , Twitter, referáty, pozvánky, články, inkscape, prezentace, avatar, dokument, dokumenty, web, profilovka, profil, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Myši zdarma, vektor Bromélie ke stažení nebo obrázek VOB ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.