Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vodováha (Nástroje) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodováha stahujte zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vodováha. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Vodováha v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodováha zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vodováha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodováha ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 882 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Anonymous

Tento obrázek s názvem (Vodováha) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Vodováha je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červený tulipán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kreslená ryba ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa pokladu ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vodováha, download, free, obrázek, Nástroje, ke stažení, zdarma, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Vodováha, svg

Doporučené použití klipartu: eshop, letáky, koláž, profilovka, seminární práce, profil, plakát, prezentace, logo, dokument, vstupenky, etikety, corelDraw, avatar, magazín, Facebook, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Rybák ke stažení, vektor Důl ke stažení nebo obrázek, klipart Dominikánská republika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.