Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vodováha (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodováha zdarma ke stažení

Vodováha je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Vodováha je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodováha zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vodováha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodováha ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 882 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Anonymous

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vodováha s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Vodováha je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Družice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vědec zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Mrkající smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, Vodováha, obrázek, ke stáhnutí, Vodováha, kliparty, free, ilustrační obrázek, vektor, klipart, Nástroje, ke stažení, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, profil, webové stránky, seminární práce, časopis, avatar, prezentace, video, články, plakát, eshop, Instagram, profilovka, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Červený telefon ke stáhnutí, obrázek Vstup zakázán zdarma nebo vektor Král zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.