Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vodováha, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vodováha zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vodováha. Klipart Vodováha je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vodováha? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodováha zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vodováha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodováha ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vodováha je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Závaží 1 kg ke stažení Podívejte se i na obrázek Srdcový rámeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Broskev zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, cliparts, ke stažení, zdarma, Vodováha, ilustrace, kliparty, Vodováha, klipart, Nástroje, download, svg, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, avatar, prezentace, web, office, plakát, články, profilovka, seminární práce, PowerPoint, škola, Instagram, word, blog, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek F-16 ke stažení, klipart Pilot ke stáhnutí nebo ilustrace Červené vajíčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.