Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Koště (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koště zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Koště. Vektorový obrázek Koště je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 402 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: liftarn

Potěší nás, pokud budete tento klipart Koště sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Koště se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Netopýří žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté růže ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Larva zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, free, vektorový obrázek, vektor, zdarma, ilustrace, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, Nástroje, klipart, Koště, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, web, video, škola, prezentace, Instagram, blog, Adobe Illustrator, Facebook, office, Pinterest, památník, etikety, webové stránky, kalendář, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sushi set zdarma, obrázek, klipart Lektvar ke stáhnutí nebo vektorový klipart Regiony Španělska ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?