Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koště, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koště zdarma ke stažení

Koště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Koště ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Koště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Koště se nachází v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční dárky ke stažení Podívejte se i na klipart Černá ozdoba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zamilované psaníčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, vektor, Koště, kliparty, svg, free, obrázek, zdarma, download, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, profilovka, profil, památník, webové stránky, prezentace, web, seminární práce, corelDraw, textové dokumenty, kalendář, word, PowerPoint, Adobe Illustrator , avatar, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Motýl ke stažení, ilustrace Irák ke stáhnutí nebo vektor Tramvaj piktogram zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?