Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Koště (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koště zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Koště. Klipart Koště je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 402 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: liftarn

Líbí se vám klipart Koště? Pak se podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Koště se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart DVD přehrávač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kozel ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Rumunsko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, kliparty, Nástroje, Koště, download, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, free, klipart, cliparts, vektor, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, Twitter, Adobe Illustrator, corelDraw, pozvánky, články, blog, profilovka, wordpress, office, dokumenty, škola, plakát, etikety, eshop

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Houslový klíč ke stažení, vektorový obrázek Hnědý květ ke stažení nebo vektorový obrázek Fialový drahokam ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?