Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koště, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koště zdarma ke stažení

Koště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Koště ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Koště je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Liebigův chladič zdarma Podívejte se i na ilustrace Sluneční brýle ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Eskymák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Koště, free, zdarma, ke stáhnutí, klipart, svg, ke stažení, cliparts, Koště, obrázek, ilustrační obrázek, download, vektor, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, avatar, office, webové stránky, seminární práce, fotokniha, Adobe Illustrator , škola, web, prezentace, plakát, openOffice, časopis, pozvánky, inkscape

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Salátová okurka zdarma, vektor Hitler ke stažení nebo obrázek Komár ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?