Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kozorožec, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kozorožec zdarma ke stažení

Kozorožec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Kozorožec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kozorožec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozorožec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kozorožec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozorožec ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
768x800
481x500
153x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 560 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kozorožec je v sekci Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čajový sáček ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Polska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart George Washington zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, ilustrační obrázek, Zvířata, klipart, free, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, cliparts, kliparty, download, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, Pinterest, Adobe Illustrator , pozvánky, dokumenty, textové dokumenty, škola, Facebook, fotokniha, avatar, web, články, webové stránky, corelDraw, Twitter, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Taniwha ke stažení, vektor Bluetooth ke stáhnutí nebo obrázek HTM zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.