Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kozorožec, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kozorožec zdarma ke stažení

Kozorožec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Kozorožec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kozorožec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozorožec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kozorožec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozorožec ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
768x800
481x500
153x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 560 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kozorožec se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Johannes Kepler ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pivní lahev zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sloní noha ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, download, vektor, free, klipart, svg, Kozorožec, Kozorožec, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, Instagram, inkscape, corelDraw, avatar, fotokniha, Adobe Illustrator , plakát, textové dokumenty, PowerPoint, kalendář, dokument, dokumenty, web, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Radiopřijímač ke stáhnutí, ilustrace Veverka zdarma nebo vektor Tlačítkový mobil ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.