Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kozorožec (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kozorožec ke stažení zadarmo

Kozorožec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Kozorožec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozorožec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kozorožec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozorožec ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
768x800
481x500
153x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 560 204 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Kozorožec) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Kozorožec se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kuchař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený hyacint ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Srdce v plamenech ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, grafika, cliparts, zdarma, Kozorožec, vektorový obrázek, vektor, obrázek, svg, Zvířata, kliparty, free, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: koláž, seminární práce, vstupenky, avatar, památník, letáky, textové dokumenty, inkscape, dokument, etikety, vizitky, webové stránky, bakalářská práce, kalendář, fotografie, web, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Světlezelená mašle ke stažení, obrázek Atomová elektrárna ke stáhnutí nebo vektorový klipart Piraňa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.