Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strakaté srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Strakaté srdce. Kreslená ilustrace Strakaté srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strakaté srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1001
800x626
500x391
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strakaté srdce patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kladivo zdarma Podívejte se i na vektor Elektrická kytara ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ředkev ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, grafika, obrázek, klipart, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Strakaté srdce, download, ke stáhnutí, Láska, vektor, Strakaté srdce, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, web, dokumenty, referáty, openOffice, textové dokumenty, památník, blog, Pinterest, Instagram, fotokniha, word, plakáty, profil, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Eiffelova věž zdarma, obrázek Profesor chemie ke stažení nebo klipart Modré nůžky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.