Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strakaté srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Strakaté srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Strakaté srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strakaté srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1001
800x626
500x391
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strakaté srdce patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tapír zdarma Podívejte se i na vektor Třešně ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Radioaktivita ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Strakaté srdce, free, svg, zdarma, download, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, cliparts, Strakaté srdce, grafika, ilustrační obrázek, Láska

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, avatar, články, Adobe Illustrator , office, inkscape, profilovka, profil, corelDraw, web, Twitter, seminární práce, dokument, textové dokumenty, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Malované vajíčko zdarma, obrázek Prase ke stažení nebo klipart Klaun ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.