Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strakaté srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Strakaté srdce. Kreslená ilustrace Strakaté srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strakaté srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1001
800x626
500x391
160x125

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 123 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Strakaté srdce je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kohouti ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dýně Chuck Norris ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mrkající smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, download, obrázek, cliparts, svg, Strakaté srdce, ke stažení, grafika, vektor, zdarma, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, Facebook, profil, články, profilovka, dokumenty, Pinterest, webové stránky, inkscape, openOffice, památník, textové dokumenty, seminární práce, prezentace, Instagram, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Argentina ke stažení, vektor Pixelový stromek ke stáhnutí nebo obrázek Tučnák v tričku zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.