Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Strakaté srdce (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Strakaté srdce. Pakliže si chcete obrázek Strakaté srdce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strakaté srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strakaté srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1001
800x626
500x391
160x125

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Strakaté srdce s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Strakaté srdce je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Včela s květinami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sendvič ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Santova asistentka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, svg, Strakaté srdce, Strakaté srdce, grafika, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, video, Twitter, škola, inkscape, etikety, PowerPoint, wordpress, avatar, dokumenty, seminární práce, pozvánky, word, Pinterest, blog, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek Sekera ke stažení, obrázek, klipart Cigareta ke stažení nebo vektorový klipart Kočička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.