Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strakaté srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Strakaté srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Strakaté srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strakaté srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strakaté srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1001
800x626
500x391
160x125

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strakaté srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nota zdarma Podívejte se i na obrázek Celopéro ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Salát ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Strakaté srdce, zdarma, download, klipart, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Strakaté srdce, kliparty, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, Instagram, avatar, plakát, office, inkscape, fotokniha, Pinterest, web, blog, profilovka, webové stránky, profil, pozvánky, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Odpadky zdarma, klipart Žluté slunéčko ke stažení nebo ilustrace Děti ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.