Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otevřená obálka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otevřená obálka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Otevřená obálka. Klipart Otevřená obálka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Otevřená obálka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otevřená obálka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Otevřená obálka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otevřená obálka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 374 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Otevřená obálka je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Abrahám ke stažení Podívejte se i na ilustrace Čekárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Karambola zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Otevřená obálka, kliparty, klipart, vektor, grafika, obrázek, Symboly, cliparts, vektorový obrázek, free, ilustrace, ke stáhnutí, Otevřená obálka, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, články, word, časopis, Pinterest, fotokniha, corelDraw, památník, dokumenty, textové dokumenty, referáty, Twitter, openOffice, Facebook, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Malá tanečnice ke stažení, vektor Baset ke stáhnutí nebo obrázek Pixelové srdce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.