Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zdravotní sestra s rouškou (Ženy) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Zdravotní sestra s rouškou stahujte zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zdravotní sestra s rouškou. Klipart Zdravotní sestra s rouškou je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zdravotní sestra s rouškou lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestra s rouškou zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zdravotní sestra s rouškou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestra s rouškou ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1282x1600
1026x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 810 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zdravotní sestra s rouškou s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Zdravotní sestra s rouškou patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smažené krevety ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Voják ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Snowboardista ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, kliparty, download, klipart, Ženy, cliparts, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, Zdravotní sestra s rouškou, svg, Zdravotní sestra s rouškou

Doporučené použití klipartu: plakáty, vstupenky, památník, office, fotografie, logo, profil, word, eshop, diplomová práce, openOffice, blog, wordpress, web, dokument, tiskoviny, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektor Zelené jablko ke stažení, ilustrace Světlemodrá stužka ke stažení nebo klipart Zkumavky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.