Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdravotní sestra s rouškou, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestra s rouškou zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zdravotní sestra s rouškou. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zdravotní sestra s rouškou nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Zdravotní sestra s rouškou? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestra s rouškou zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zdravotní sestra s rouškou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestra s rouškou ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1282x1600
1026x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zdravotní sestra s rouškou je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kytička ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Bouřka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Komory ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Ženy, ke stažení, zdarma, Zdravotní sestra s rouškou, grafika, vektorový obrázek, free, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, Zdravotní sestra s rouškou, download, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: word, Facebook, dokumenty, plakáty, Instagram, web, office, kalendář, dokument, Pinterest, články, referáty, časopis, PowerPoint, textové dokumenty, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Velikonoční motiv ke stáhnutí, vektor Mléko zdarma nebo obrázek Veterán ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.