Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdravotní sestra s rouškou, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestra s rouškou zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zdravotní sestra s rouškou. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zdravotní sestra s rouškou nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Zdravotní sestra s rouškou? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestra s rouškou zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zdravotní sestra s rouškou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestra s rouškou ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1282x1600
1026x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zdravotní sestra s rouškou se nachází v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mig-15 ke stažení Podívejte se i na vektor Che Guevara ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Cukroví zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ke stažení, cliparts, svg, zdarma, free, Ženy, kliparty, Zdravotní sestra s rouškou, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, inkscape, škola, dokumenty, web, prezentace, Adobe Illustrator , office, avatar, Facebook, památník, dokument, word, Twitter, kalendář, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Veverka ke stažení, obrázek Otakárek fenyklový ke stáhnutí nebo klipart Ptačí budka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.