Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Malé písmeno B (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno B zdarma ke stažení

Malé písmeno B je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Malé písmeno B je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno B zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malé písmeno B ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno B ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 303 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Malé písmeno B s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Malé písmeno B se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Su Ťij ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Paul von Hindenburg zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Fialová stuha ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malé písmeno B, ke stažení, ke stáhnutí, svg, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, Symboly, kliparty, klipart, ilustrace, free, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, časopis, profil, PowerPoint, video, škola, profilovka, Pinterest, avatar, wordpress, openOffice, kalendář, etikety, pozvánky, diář, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Velikonoční přáníčko ke stáhnutí, vektorový obrázek Valentýnská svíčka zdarma nebo vektorový obrázek Paragraf zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.