Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Malé písmeno B (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Malé písmeno B zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Malé písmeno B. Obrázek Malé písmeno B je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno B zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malé písmeno B ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno B ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 303 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Malé písmeno B s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Malé písmeno B je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Uruguay ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bez lepku zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor MSI ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, download, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, vektor, svg, cliparts, klipart, Malé písmeno B, Symboly, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, oznámení, web, dokument, manuály, fotokniha, bakalářská práce, openOffice, etikety, diář, vstupenky, eshop, letáky, koláž, Facebook, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Oranžová stuha ke stáhnutí, klipart Donut ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Sobi zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.