Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hasicí přístroj, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hasicí přístroj. Klipart Hasicí přístroj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hasicí přístroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

688x1600
551x1280
344x800
215x500
69x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hasicí přístroj patří do sekce Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak V zdarma Podívejte se i na klipart Klíč ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Červený pták ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, free, zdarma, Přístroje, vektorový obrázek, ke stažení, svg, Hasicí přístroj

Doporučené použití klipartu: word, památník, prezentace, openOffice, textové dokumenty, fotokniha, webové stránky, Instagram, pozvánky, profilovka, referáty, plakáty, avatar, office, dokumenty, články

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kostel zdarma, ilustrace Červený pták ke stažení nebo vektor Dýně ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.