Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hasicí přístroj (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Hasicí přístroj. Kreslená ilustrace Hasicí přístroj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hasicí přístroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

688x1600
551x1280
344x800
215x500
69x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 409 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rones

Zaujal vás náš klipart Hasicí přístroj? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Hasicí přístroj je v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Topinkovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Turista ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Roztleskávačka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, cliparts, free, ilustrační obrázek, vektor, Přístroje, grafika, svg, Hasicí přístroj, vektorový obrázek, Hasicí přístroj, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: video, škola, plakát, inkscape, eshop, Pinterest, Instagram, profilovka, Twitter, diář, plakáty, časopis, blog, kalendář, corelDraw, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Chytrý telefon zdarma, obrázek Ventilátor ke stáhnutí nebo vektor Vánoční cukroví ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.