Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hasicí přístroj, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hasicí přístroj. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Hasicí přístroj. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hasicí přístroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

688x1600
551x1280
344x800
215x500
69x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hasicí přístroj je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Topaz zdarma Podívejte se i na ilustrace Zvoneček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kdoule ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, download, ke stažení, obrázek, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, free, grafika, Hasicí přístroj, vektorový obrázek, Přístroje, zdarma, Hasicí přístroj

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , blog, památník, Pinterest, fotokniha, inkscape, Instagram, časopis, články, web, dokument, Twitter, openOffice, word, prezentace, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Štastný Nový rok zdarma, vektor Rozkrojená okurka ke stažení nebo obrázek Černá labuť ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.