Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hasicí přístroj, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hasicí přístroj. Klipart Hasicí přístroj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hasicí přístroj ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

688x1600
551x1280
344x800
215x500
69x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hasicí přístroj je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bonboniéra ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek ODT soubor zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dálnice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Hasicí přístroj, free, obrázek, svg, ke stáhnutí, Přístroje, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, Hasicí přístroj, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, textové dokumenty, dokumenty, kalendář, avatar, dokument, články, blog, openOffice, Adobe Illustrator , webové stránky, Twitter, Facebook, profilovka, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Historická tramvaj ke stáhnutí, klipart Magnet zdarma nebo ilustrace Elvis Presley ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.