Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hasicí přístroj, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hasicí přístroj. Klipart Hasicí přístroj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hasicí přístroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

688x1600
551x1280
344x800
215x500
69x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hasicí přístroj se nachází v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šunka ke stažení Podívejte se i na vektor Stromový dům ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Bulharska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ilustrace, Přístroje, ke stáhnutí, free, svg, ilustrační obrázek, obrázek, Hasicí přístroj, vektorový obrázek, vektor, klipart, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: word, referáty, Pinterest, dokument, profilovka, Facebook, webové stránky, textové dokumenty, avatar, Adobe Illustrator , plakáty, pozvánky, openOffice, kalendář, Instagram, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Radiace ke stažení, obrázek Kovadlina ke stáhnutí nebo klipart Veselá zelenina zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.