Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rtuťový teploměr (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rtuťový teploměr zdarma ke stažení

Rtuťový teploměr je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Rtuťový teploměr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtuťový teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rtuťový teploměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtuťový teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x973
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 661 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: TrueCryer

Líbí se vám klipart Rtuťový teploměr? Pak se podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Rtuťový teploměr je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Hitler ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Červené Y ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, kliparty, Rtuťový teploměr, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, free, vektor, Rtuťový teploměr, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, Facebook, seminární práce, avatar, blog, fotokniha, wordpress, dokumenty, textové dokumenty, eshop, corelDraw, pozvánky, office, Adobe Illustrator, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Jennifer Lopez ke stažení, vektorový klipart Pixelové srdce ke stažení nebo obrázek, klipart Kříž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.