Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rtuťový teploměr (Přístroje) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rtuťový teploměr zadarmo ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Rtuťový teploměr. Pakliže si chcete obrázek Rtuťový teploměr stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtuťový teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rtuťový teploměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtuťový teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x973
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 661 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TrueCryer

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Rtuťový teploměr s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Rtuťový teploměr je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pí zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Znak beran ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rtuťový teploměr, Rtuťový teploměr, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, svg, cliparts, download, grafika, obrázek, Přístroje, free, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, inkscape, škola, pozvánky, Instagram, magazín, blog, seminární práce, Facebook, památník, profil, fotografie, brožury, dokument, textové dokumenty, katalog, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Dítě v kostýmu ke stáhnutí, vektorový obrázek Ledňáček říční ke stažení nebo obrázek, klipart Betonové svodidlo zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.