Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart PPTX (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PPTX zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem PPTX. Vektorová ilustrace PPTX je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek PPTX? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPTX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart PPTX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPTX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1429x1600
1144x1280
715x800
446x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 454 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart PPTX se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek PPTX je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Monarcha stěhovavý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Levhart ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Velikonoční králík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, Symboly, ke stáhnutí, obrázek, free, zdarma, PPTX, klipart, download, PPTX, grafika, ilustrace, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, eshop, video, dokumenty, škola, plakáty, diář, web, kalendář, word, profilovka, profil, časopis, referáty, pozvánky, plakát

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Cizokrajné ovoce ke stažení, obrázek Žebrák ke stažení nebo vektor Svinovací metr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.