Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart PPTX, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart PPTX zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný PPTX. Pakliže si chcete obrázek PPTX stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPTX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek PPTX ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPTX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1429x1600
1144x1280
715x800
446x500
143x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 454 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart PPTX se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Škoda Fabia ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Smajlík ticho zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno S ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, PPTX, obrázek, free, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, klipart, zdarma, Symboly, PPTX

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, kalendář, openOffice, avatar, památník, textové dokumenty, referáty, word, pozvánky, profil, webové stránky, časopis, škola, prezentace, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Happy Halloween ke stáhnutí, obrázek Černá vdova zdarma nebo klipart Potápěčské brýle ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.