Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kojenec, Muži pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kojenec zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kojenec. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kojenec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kojenec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kojenec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Kojenec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kojenec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1161x1600
929x1280
580x800
363x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: morojunior

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kojenec se nachází v sekci Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace SVG ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Král zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pražená kukuřice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, obrázek, Kojenec, free, kliparty, svg, klipart, ke stáhnutí, grafika, zdarma, cliparts, Kojenec, vektor, Muži

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, seminární práce, Twitter, profil, inkscape, openOffice, dokument, časopis, plakáty, blog, dokumenty, kalendář, památník, avatar, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Chlebovník ke stáhnutí, ilustrace Haiti zdarma nebo vektor Zelený drahokam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.