Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Atlas velký (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Atlas velký zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Atlas velký. Stahujte klipart Atlas velký v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atlas velký zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Atlas velký ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atlas velký ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 776 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Borboleta.org

Zaujal vás náš klipart Atlas velký? Potom se podělte s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Atlas velký je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Světlezelená stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý kořen ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Dvoueuro zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ke stažení, free, klipart, Hmyz, Atlas velký, download, Atlas velký, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, word, blog, plakáty, škola, fotokniha, corelDraw, avatar, referáty, Pinterest, openOffice, Instagram, dokumenty, textové dokumenty, video

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Zvuk zdarma, vektorový klipart XLS ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Hrozen ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.