Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narozeniny číslo 1, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeniny číslo 1 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Narozeniny číslo 1. Kreslená ilustrace Narozeniny číslo 1 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Narozeniny číslo 1 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 1 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narozeniny číslo 1 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 1 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

789x1600
631x1280
395x800
247x500
79x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narozeniny číslo 1 je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaný drak zdarma Podívejte se i na obrázek Auto cisterna ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční osvětlení ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Narozeniny číslo 1, Symboly, download, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, svg, free, Narozeniny číslo 1, grafika, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, Facebook, inkscape, plakáty, web, blog, PowerPoint, office, prezentace, pozvánky, časopis, openOffice, památník, word, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Chorvatska zdarma, klipart Pomeranč ke stažení nebo ilustrace Růžový diamant ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.