Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narozeniny číslo 1, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeniny číslo 1 zdarma ke stažení

Narozeniny číslo 1 je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narozeniny číslo 1 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 1 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narozeniny číslo 1 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 1 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

789x1600
631x1280
395x800
247x500
79x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narozeniny číslo 1 je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart HTML formát ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Atomová elektrárna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Otázka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, Narozeniny číslo 1, obrázek, cliparts, download, vektor, kliparty, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, free, Narozeniny číslo 1

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, plakát, PowerPoint, openOffice, prezentace, inkscape, corelDraw, památník, word, webové stránky, fotokniha, profilovka, škola, články, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Rudá ozdoba ke stáhnutí, klipart Sushi s mořskou řasou zdarma nebo ilustrace Vánoční vystřihovánka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.