Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Kleště kombinačky (Nástroje) zadarmo

Obrázek, klipart Kleště kombinačky zadarmo

Kleště kombinačky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Kleště kombinačky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště kombinačky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kleště kombinačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště kombinačky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x784
1280x627
800x392
500x245
160x78

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 663 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rones

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kleště kombinačky sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Kleště kombinačky se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šipka dolů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kondor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Kosova zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, grafika, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, Kleště kombinačky, obrázek, svg, vektor, Kleště kombinačky, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: brožury, Zoner Callisto, plakáty, webové stránky, fotografie, blog, Adobe Illustrator, magazín, prospekty, manuály, Pinterest, plakát, články, katalog, dokument, diplomová práce, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Černá ozdoba zdarma, vektorový klipart Kapsář zdarma nebo vektorový obrázek Cédéčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.