Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kleště kombinačky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště kombinačky zdarma ke stažení

Kleště kombinačky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Kleště kombinačky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště kombinačky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kleště kombinačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště kombinačky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x784
1280x627
800x392
500x245
160x78

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 663 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kleště kombinačky sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Kleště kombinačky je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Otazník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart OTS ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Langusta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, grafika, Nástroje, Kleště kombinačky, vektor, ke stažení, free, klipart, kliparty, obrázek, Kleště kombinačky, download, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, Adobe Illustrator, word, Instagram, dokumenty, eshop, inkscape, avatar, web, video, etikety, profilovka, diář, PowerPoint, Facebook, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Francouzský roh zdarma, klipart Preclík ke stáhnutí nebo ilustrace Květiny ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.