Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kleště kombinačky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště kombinačky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kleště kombinačky. Klipart Kleště kombinačky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště kombinačky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kleště kombinačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště kombinačky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x784
1280x627
800x392
500x245
160x78

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 663 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rones

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kleště kombinačky s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Kleště kombinačky patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík pes ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CDR ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Stehlík ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, Kleště kombinačky, vektor, zdarma, download, ilustrace, svg, Kleště kombinačky, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, dokument, památník, profil, Adobe Illustrator, seminární práce, blog, kalendář, etikety, eshop, textové dokumenty, webové stránky, Pinterest, články, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zebra ke stažení, vektor Upírka ke stažení nebo obrázek Znak ryby ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.