Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vědec (Muži) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vědec stahujte zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vědec. Pakliže si chcete obrázek Vědec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vědec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vědec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vědec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1230x1600
984x1280
615x800
385x500
123x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 176 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Dog99x

Tento obrázek s názvem (Vědec) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Vědec patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pórek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kapr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hrách setý ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, grafika, Vědec, kliparty, free, svg, vektorový obrázek, Muži

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, dokument, brožury, openOffice, plakáty, web, eshop, office, video, katalog, koláž, deníček, inkscape, avatar, Zoner Callisto, tiskoviny, fotografie

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor ODP soubor ke stažení, vektorový klipart Štědrý večer zdarma nebo klipart Billie Piper ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.