Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vědec, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vědec zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vědec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vědec ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vědec? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vědec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vědec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vědec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1230x1600
984x1280
615x800
385x500
123x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 176 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dog99x

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vědec je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PCX ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Králíčci zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Chlapec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Muži, ilustrační obrázek, svg, obrázek, kliparty, klipart, zdarma, vektor, ke stažení, Vědec, grafika, Vědec, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, pozvánky, škola, Adobe Illustrator , textové dokumenty, plakáty, Pinterest, seminární práce, openOffice, word, fotokniha, PowerPoint, časopis, office, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Drobné kvítky ke stáhnutí, klipart Gabon zdarma nebo ilustrace Diazepam ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.