Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zkumavky, Věda nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zkumavky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zkumavky. Kreslená ilustrace Zkumavky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zkumavky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkumavky zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zkumavky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkumavky ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: i-art

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zkumavky je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stěrače zdarma Podívejte se i na ilustrace Balíček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Šibenice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Zkumavky, svg, Zkumavky, zdarma, ke stažení, Věda

Doporučené použití klipartu: články, škola, referáty, inkscape, word, PowerPoint, webové stránky, Instagram, dokument, profil, plakáty, textové dokumenty, profilovka, openOffice, fotokniha, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Hamburger zdarma, vektor Hlávkové zelí ke stažení nebo obrázek PNG ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.