Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zkumavky, Věda nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zkumavky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zkumavky. Kreslená ilustrace Zkumavky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zkumavky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkumavky zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Zkumavky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkumavky ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 43 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: i-art

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zkumavky se nachází v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karty piky ke stažení Podívejte se i na klipart Zlaté U ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Cigareta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, Věda, kliparty, download, klipart, cliparts, free, grafika, Zkumavky, Zkumavky, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, openOffice, blog, textové dokumenty, dokument, pozvánky, PowerPoint, Facebook, word, dokumenty, inkscape, fotokniha, Pinterest, prezentace, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Kachní vejce ke stažení, ilustrace Bleděmodrá stuha ke stáhnutí nebo vektor Lištička zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.