Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zkumavky (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zkumavky ke stažení zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Zkumavky. Vektorový obrázek Zkumavky jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkumavky zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zkumavky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkumavky ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 582 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: i-art

Líbí se vám klipart Zkumavky? Pak se podělte s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Zkumavky patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Spojené arabské emiráty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční dárky ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Exkavátor ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, svg, Věda, obrázek, ilustrace, Zkumavky, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Zkumavky, ke stažení, vektor, zdarma, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: oznámení, profilovka, textové dokumenty, Pinterest, časopis, katalog, vstupenky, openOffice, dokument, deníček, eshop, koláž, referáty, letáky, bakalářská práce, kalendář, logo

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Nachos ke stažení, ilustrace Červená vlajka ke stažení nebo obrázek Zebra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.