Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džusík, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džusík zdarma ke stažení

Džusík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Džusík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Džusík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Džusík se nachází v sekci Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Den matek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zlatá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrý sněhulák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, kliparty, download, Džusík, grafika, svg, klipart, cliparts, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, Nápoje

Doporučené použití klipartu: Twitter, avatar, web, škola, word, inkscape, kalendář, PowerPoint, referáty, Adobe Illustrator , fotokniha, prezentace, dokumenty, office, textové dokumenty, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Krumpáč ke stáhnutí, obrázek Katleja zdarma nebo klipart Instalatér ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.