Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Džusík (Nápoje) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Džusík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Džusík. Stahujte klipart Džusík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Džusík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Džusík? Pak se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Džusík je v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znamení rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prezentace zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fialový smajlík ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, vektorový obrázek, Nápoje, klipart, Džusík, ilustrační obrázek, free, zdarma, svg, ke stáhnutí, download, cliparts, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakáty, plakát, profil, dokument, pozvánky, časopis, škola, Adobe Illustrator, dokumenty, openOffice, diář, památník, word, referáty, video

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Hlávkové zelí ke stáhnutí, ilustrace Zlaté R zdarma nebo klipart Monstrance zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.