Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Džusík (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džusík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Džusík. Klipart Džusík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Džusík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Džusík) můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Džusík patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrá růže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bobek ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Drápy ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, free, zdarma, svg, klipart, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Džusík, cliparts, Džusík, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, blog, články, Facebook, seminární práce, word, prezentace, Instagram, plakát, plakáty, inkscape, wordpress, PowerPoint, škola, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Halloween ke stažení, vektor Vánoční kometa ke stažení nebo obrázek Babočka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.