Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džusík, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džusík zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Džusík. Vektorová ilustrace Džusík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Džusík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Džusík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džusík ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Džusík se nachází v sekci Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sushi z tuňáka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Galgán nachový zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sportovec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, ke stažení, klipart, svg, kliparty, Džusík, Džusík, vektorový obrázek, Nápoje, free, grafika, ke stáhnutí, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, články, profilovka, blog, corelDraw, plakáty, Twitter, web, fotokniha, Adobe Illustrator , word, škola, kalendář, plakát, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Dýdžejka ke stáhnutí, ilustrace Telefon zdarma nebo vektor Různokřídlice ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.