Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen 2CV, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Citroen 2CV. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen 2CV nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citroen 2CV ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rematuche

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citroen 2CV je v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bosna a Hercegovina ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Delfíni zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Biohazard ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, ke stažení, cliparts, kliparty, klipart, free, zdarma, obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, vektor, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, články, Twitter, web, dokumenty, prezentace, Pinterest, word, plakáty, škola, fotokniha, textové dokumenty, avatar, Instagram, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Středoafrická republika ke stáhnutí, klipart Secesní plakát zdarma nebo ilustrace Upload ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.