Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen 2CV, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Citroen 2CV. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen 2CV nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citroen 2CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rematuche

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Citroen 2CV se nachází v kategorii Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Špendlík ke stažení Podívejte se i na vektor Vánoční medvídek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Geometrické linie v portrétu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, svg, grafika, ke stáhnutí, obrázek, klipart, Citroen 2CV, download, Auta, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, avatar, Adobe Illustrator , dokument, dokumenty, Twitter, referáty, PowerPoint, webové stránky, openOffice, fotokniha, plakát, časopis, blog, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Velikonoce ke stažení, obrázek Vánoční svíčky ke stáhnutí nebo klipart Veselý sněhulák zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.