Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen 2CV, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Citroen 2CV je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Citroen 2CV je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen 2CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rematuche

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Citroen 2CV je v sekci Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelený vrtulník ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mechanik ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jelen zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Citroen 2CV, Citroen 2CV, svg, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, free, ilustrace, ilustrační obrázek, Auta

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, textové dokumenty, word, články, profil, dokument, škola, openOffice, kalendář, plakát, blog, časopis, Adobe Illustrator , office, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Dřevěné srdce ke stažení, vektor Potápěč ke stáhnutí nebo obrázek Koš s vajíčky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.