Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citroen 2CV (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Citroen 2CV. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen 2CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rematuche

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Citroen 2CV s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Citroen 2CV patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ledňáček biacký ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak H ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vysmátá blondýna ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, Citroen 2CV, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, ilustrace, klipart, vektor, Citroen 2CV, obrázek, zdarma, svg, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, web, eshop, kalendář, textové dokumenty, corelDraw, články, video, openOffice, inkscape, dokument, office, diář, PowerPoint, Twitter, časopis

Mezi hezké kresby patří i klipart Modročerná stuha ke stažení, vektor Zelené vejce ke stažení nebo obrázek Světlezelená stužka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.