Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen 2CV, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Citroen 2CV je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Citroen 2CV je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Citroen 2CV ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rematuche

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Citroen 2CV se nachází v sekci Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sporák ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Polibek zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Elektrický šroubovák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, klipart, Citroen 2CV, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, download, Citroen 2CV, grafika, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, svg, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, plakát, corelDraw, office, plakáty, Pinterest, pozvánky, památník, blog, inkscape, textové dokumenty, Twitter, kalendář, referáty, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Rýč ke stáhnutí, ilustrace Srí Lanka zdarma nebo vektor Bochník chleba ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.