Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen 2CV, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Citroen 2CV. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen 2CV nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Citroen 2CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rematuche

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Citroen 2CV patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční králík zdarma Podívejte se i na klipart Barák ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Strýček Sam ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Auta, ilustrační obrázek, ilustrace, free, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, klipart, vektor, grafika, download, svg, zdarma, Citroen 2CV

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, památník, dokument, články, Facebook, pozvánky, profilovka, plakáty, seminární práce, dokumenty, avatar, blog, profil, openOffice, Twitter

Mezi hezké kresby patří i klipart Zlatý kříž zdarma, ilustrace Kamna ke stažení nebo vektor Kočka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.