Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík pes (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík pes zdarma ke stažení

Smajlík pes je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Smajlík pes? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pes zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík pes ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pes ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 968 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: KammyCorgi11

Obrázek, klipart pojmenovaný Smajlík pes můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Smajlík pes se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Školní penál ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Netopýří žena ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hnědý poník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík pes, vektorový obrázek, vektor, zdarma, obrázek, grafika, download, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, Smajlíci, Smajlík pes, ilustrace, svg, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, inkscape, openOffice, eshop, profilovka, referáty, dokumenty, blog, Pinterest, plakát, office, fotokniha, wordpress, video, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Orville Wright zdarma, obrázek, klipart Richard Nixon ke stáhnutí nebo vektorový klipart Červené I ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.