Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zebra, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zebra zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zebra. Kreslená ilustrace Zebra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zebra? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zebra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
800x884
452x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zebra je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stopky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gumová stěrka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Auto ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, Zvířata, free, zdarma, ilustrace, ke stažení, Zebra, vektorový obrázek, grafika, kliparty, Zebra, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, corelDraw, seminární práce, škola, Facebook, avatar, časopis, office, profilovka, web, PowerPoint, plakát, blog, profil, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Jahoda ke stáhnutí, klipart Pagoda zdarma nebo ilustrace Krabice bonbónů ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.