Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zebra, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zebra zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zebra. Kreslená ilustrace Zebra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zebra? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zebra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
800x884
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 452 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zebra je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štafle ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mléko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart William Shakespeare ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Zvířata, download, Zebra, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, vektor, grafika, obrázek, klipart, Zebra, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, časopis, word, webové stránky, památník, dokument, Facebook, škola, inkscape, kalendář, seminární práce, office, články, prezentace, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zlaté prstýnky ke stáhnutí, vektor Čínský drak zdarma nebo obrázek Papilio glaucus ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.