Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zebra, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zebra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zebra. Vektorová ilustrace Zebra je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Zebra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zebra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
800x884
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zebra je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialová kopretina ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Astronaut zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zvuk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zebra, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, ke stažení, klipart, download, vektorový obrázek, obrázek, free, Zebra, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, profilovka, Adobe Illustrator , památník, Pinterest, pozvánky, dokumenty, články, PowerPoint, Twitter, textové dokumenty, dokument, škola, časopis, word, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Citroen Ami6 ke stáhnutí, vektor Upečený krocan zdarma nebo obrázek Parní vlak ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.