Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zebra (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zebra zdarma ke stažení

Zebra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zebra nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zebra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zebra ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
800x884
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 452 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Zebra? Potom se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Zebra se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Požární hlásič ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak D ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zmrzlina v kornoutu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zebra, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, download, svg, obrázek, Zvířata, vektor, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, Pinterest, památník, časopis, profilovka, openOffice, články, Twitter, dokumenty, profil, textové dokumenty, webové stránky, eshop, corelDraw, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Digitální číslo 6 zdarma, obrázek, klipart Šípek ke stáhnutí nebo vektorový klipart Plazmová televize ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.