Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kapitol (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kapitol zadarmo ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Kapitol. Klipart Kapitol je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapitol zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kapitol ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapitol ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1014
1280x811
800x507
500x317
160x101

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 180 464 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Kapitol s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Kapitol se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ovečka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Keytar zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Powerbanka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, klipart, Kapitol, ke stáhnutí, vektor, free, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, Stavby, zdarma, Kapitol, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: oznámení, vstupenky, openOffice, Zoner Callisto, památník, webové stránky, plakát, koláž, web, PowerPoint, prospekty, kalendář, referáty, vizitky, word, dokument, manuály

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Kostlivec pirát ke stáhnutí, obrázek, klipart Bronzová medaile ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Veselý pirát zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.