Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapitol, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapitol zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kapitol. Stahujte klipart Kapitol v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapitol zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kapitol ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapitol ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1014
1280x811
800x507
500x317
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 180 464 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kapitol je v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart XML ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Nanuk zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Libérie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, Stavby, zdarma, vektor, free, obrázek, grafika, ilustrace, ke stažení, Kapitol, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Kapitol

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Adobe Illustrator , word, Facebook, office, plakáty, dokument, Twitter, corelDraw, avatar, openOffice, články, referáty, blog, PowerPoint, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Spojené arabské emiráty ke stáhnutí, klipart Ruční šlehač zdarma nebo ilustrace Lebka se zkříženými hnáty ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.