Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kukuřice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kukuřice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kukuřice. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kukuřice. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kukuřice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 177 139 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kukuřice patří do sekce Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kovárna zdarma Podívejte se i na vektor Štěnice ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stíhačka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kukuřice, vektorový obrázek, svg, free, grafika, cliparts, ke stažení, download, kliparty, ilustrace, vektor, Kukuřice, ilustrační obrázek, Zelenina, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, profil, blog, Adobe Illustrator , avatar, plakáty, referáty, prezentace, web, škola, inkscape, word, dokumenty, Instagram, profilovka, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Špendlíky zdarma, obrázek Červené U ke stažení nebo klipart Děda Mráz ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?