Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kukuřice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kukuřice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kukuřice. Klipart Kukuřice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kukuřice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Kukuřice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 177 139 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kukuřice se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Basový klíč ke stažení Podívejte se i na klipart Sexy eyes ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Maki zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Kukuřice, ke stažení, ilustrace, Zelenina, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, free, grafika, Kukuřice, obrázek, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, kalendář, web, dokument, profilovka, Facebook, Pinterest, fotokniha, blog, pozvánky, časopis, word, Instagram, office, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Modrásek ke stažení, ilustrace Škoda Fabia ke stáhnutí nebo vektor Smajlík pusa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?