Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kukuřice (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kukuřice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kukuřice. Klipart Kukuřice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kukuřice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kukuřice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 177 139 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kukuřice sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Kukuřice je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modrý krab ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slíva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hnědý strom zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, Kukuřice, ilustrace, Kukuřice, free, Zelenina, ke stáhnutí, zdarma, grafika, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Facebook, plakáty, seminární práce, články, office, pozvánky, webové stránky, Twitter, prezentace, časopis, referáty, dokument, fotokniha, škola, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Nemocnice zdarma, klipart Klíště ke stáhnutí nebo ilustrace Pestrobarevné srdce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?