Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kometa, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kometa zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kometa. Klipart Kometa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kometa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kometa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kometa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x750
1280x600
800x375
500x234
160x75

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 100 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kometa je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté číslo 3 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Gekon zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kiwi ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kometa, free, ilustrace, Vánoce, ke stažení, ilustrační obrázek, Kometa, klipart, vektor, vektorový obrázek, cliparts, svg, ke stáhnutí, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, avatar, dokumenty, profilovka, textové dokumenty, památník, Facebook, škola, dokument, web, pozvánky, plakát, fotokniha, corelDraw, profil, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Dort ke stáhnutí, vektor Dívka zdarma nebo obrázek Bábovka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.