Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kometa (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kometa zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kometa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kometa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kometa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kometa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x750
1280x600
800x375
500x234
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 100 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Kometa? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Kometa je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart PET láhev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Indiánka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Buzola ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kometa, ilustrace, zdarma, svg, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, free, Kometa, Vánoce, obrázek, vektor, kliparty, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, wordpress, corelDraw, Facebook, Pinterest, blog, Adobe Illustrator, webové stránky, profil, diář, referáty, Instagram, etikety, PowerPoint, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace JAR ke stáhnutí, klipart Zlaté C zdarma nebo ilustrace Valentýnské blahopřání zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.