Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Počítadlo, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Počítadlo zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Počítadlo. Klipart Počítadlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítadlo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Počítadlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Počítadlo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x364
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 267 232 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Počítadlo je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smažené krevety zdarma Podívejte se i na obrázek Zamilovaný pár ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelené olivy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, ke stáhnutí, Počítadlo, zdarma, vektor, cliparts, download, Počítadlo, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, Pinterest, word, památník, škola, avatar, webové stránky, plakát, office, dokument, corelDraw, Twitter, prezentace, inkscape, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Eiffelovka zdarma, klipart Tankování ke stažení nebo ilustrace Ježek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.