Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Eskalátor (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Eskalátor bezplatně ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Eskalátor. Klipart Eskalátor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskalátor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Eskalátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskalátor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1246
1280x997
800x623
500x389
160x125

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 911 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jean_victor_balin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Eskalátor sdílet s rodinou a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový klipart Eskalátor se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Auto cisterna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Různokřídlice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vzducholoď zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektorový obrázek, obrázek, download, cliparts, vektor, kliparty, Eskalátor, ke stáhnutí, Eskalátor, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, free

Doporučené použití klipartu: logo, dokument, Pinterest, památník, manuály, vstupenky, avatar, diář, magazín, fotokniha, Instagram, dokumenty, brožury, časopis, etikety, corelDraw, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Mleté maso zdarma, klipart Papírový stromek ke stažení nebo vektorový klipart Mořská panna ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.