Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slepý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení

Slepý smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Slepý smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slepý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slepý smajlík se nachází v sekci Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PDF soubor ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hroznové víno zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zahradní hadice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, free, zdarma, ke stažení, svg, vektorový obrázek, obrázek, download, Slepý smajlík, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Slepý smajlík, cliparts, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, avatar, plakáty, dokumenty, Pinterest, office, web, Adobe Illustrator , profil, openOffice, inkscape, PowerPoint, plakát, webové stránky, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Havran ke stáhnutí, obrázek Doktorka zdarma nebo klipart Vláček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.