Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slepý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Slepý smajlík. Klipart Slepý smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Slepý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slepý smajlík se nachází v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Parník ke stažení Podívejte se i na klipart Lebka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jihoafrická republika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, zdarma, free, cliparts, kliparty, Slepý smajlík, Slepý smajlík, download, obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokumenty, památník, office, avatar, prezentace, word, Twitter, seminární práce, plakát, kalendář, inkscape, Instagram, články, PowerPoint, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zábavní pyrotechnika ke stažení, ilustrace Kašna ke stáhnutí nebo vektor Mapa Íránu zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.