Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slepý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Slepý smajlík. Stahujte klipart Slepý smajlík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slepý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: shokunin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Slepý smajlík sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Slepý smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zelené jablko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládový dárek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Valentýnská srdíčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, klipart, obrázek, ke stáhnutí, vektor, svg, cliparts, Slepý smajlík, zdarma, grafika, ke stažení, download, Slepý smajlík, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, web, fotokniha, inkscape, památník, word, corelDraw, openOffice, Pinterest, profilovka, Adobe Illustrator, wordpress, plakáty, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Mapa pokladu zdarma, vektorový klipart Parašutista ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Bílý pěšec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.