Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slepý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Slepý smajlík. Klipart Slepý smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Slepý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Slepý smajlík je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart HTML soubor zdarma Podívejte se i na obrázek Semafor žlutá ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Muchomůrka červená ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Slepý smajlík, Smajlíci, free, ilustrace, kliparty, Slepý smajlík, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, svg, cliparts, vektorový obrázek, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, dokument, časopis, kalendář, Facebook, Twitter, škola, dokumenty, avatar, profilovka, blog, word, plakát, textové dokumenty, web

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zmrzlinový pohár zdarma, klipart Energy drink ke stažení nebo ilustrace Odpadky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.