Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slepý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Slepý smajlík. Klipart Slepý smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slepý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slepý smajlík se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zamilované labutě ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ředkev setá zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Slunečnicové pole ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ke stažení, kliparty, ilustrace, Slepý smajlík, vektorový obrázek, svg, Slepý smajlík, obrázek, Smajlíci, cliparts, download, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, web, word, dokument, profilovka, kalendář, profil, Adobe Illustrator , plakát, openOffice, Instagram, Facebook, dokumenty, Twitter, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Sporák ke stáhnutí, obrázek Levandulová stužka zdarma nebo klipart Dýně klaun ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.