Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slepý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Slepý smajlík. Klipart Slepý smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Slepý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 728 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slepý smajlík se nachází v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Arménie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Formule zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Suši ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, ke stáhnutí, ilustrace, free, vektor, vektorový obrázek, download, klipart, ke stažení, obrázek, Slepý smajlík, zdarma, svg, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, webové stránky, časopis, profilovka, avatar, corelDraw, profil, inkscape, fotokniha, web, openOffice, plakát, office, Adobe Illustrator , seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Osvětlení ke stáhnutí, ilustrace Husy zdarma nebo vektor Mapa Skotska ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.