Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hvězdičky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hvězdičky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hvězdičky. Pakliže si chcete obrázek Hvězdičky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hvězdičky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1529x1600
1224x1280
765x800
478x500
153x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 528 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hvězdičky se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Srdíčko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kolie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mnich ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrační obrázek, download, vektor, klipart, vektorový obrázek, Vánoce, Hvězdičky, ke stažení, obrázek, grafika, ke stáhnutí, Hvězdičky, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, škola, pozvánky, inkscape, Instagram, corelDraw, fotokniha, PowerPoint, památník, profil, Facebook, plakát, dokument, textové dokumenty, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Džus ke stáhnutí, obrázek Vánoční dárky zdarma nebo klipart Dikobraz ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.