Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hvězdičky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hvězdičky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hvězdičky. Pakliže si chcete obrázek Hvězdičky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hvězdičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1529x1600
1224x1280
765x800
478x500
153x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 528 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hvězdičky je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor FODS ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bumerang ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tráva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, grafika, kliparty, cliparts, klipart, Vánoce, ilustrační obrázek, svg, Hvězdičky, free, Hvězdičky, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, webové stránky, referáty, Instagram, word, škola, Twitter, seminární práce, prezentace, dokumenty, fotokniha, Facebook, PowerPoint, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Škrabka ke stažení, vektor Červená květina ke stáhnutí nebo obrázek Elektrický článek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.