Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hvězdičky (Vánoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězdičky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hvězdičky. Obrázek Hvězdičky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hvězdičky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hvězdičky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1529x1600
1224x1280
765x800
478x500
153x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 528 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: inky2010

Zaujal vás náš klipart Hvězdičky? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Hvězdičky se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Formule ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Drahokamy zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté K ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, vektorový obrázek, free, obrázek, Vánoce, vektor, ke stažení, Hvězdičky, download, svg, ke stáhnutí, Hvězdičky, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, dokument, dokumenty, kalendář, seminární práce, škola, Adobe Illustrator, plakáty, Facebook, webové stránky, prezentace, textové dokumenty, plakát, corelDraw, profil, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Dharmačakra ke stáhnutí, klipart Kalkulačka zdarma nebo ilustrace Vajíčka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.