Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hvězdičky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězdičky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hvězdičky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hvězdičky ve formátu SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hvězdičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1529x1600
1224x1280
765x800
478x500
153x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 528 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Tento obrázek s názvem (Hvězdičky) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Hvězdičky je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Jezevčík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velryba ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace BAT ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, cliparts, download, klipart, vektor, ke stažení, Hvězdičky, ilustrace, Hvězdičky

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, office, etikety, profil, Pinterest, památník, Facebook, Twitter, plakáty, pozvánky, web, inkscape, openOffice, avatar, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Energetický nápoj ke stažení, klipart Digitální znak N ke stažení nebo ilustrace Gumová stěrka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.