Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havíř, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havíř zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Havíř. Vektorová ilustrace Havíř je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Havíř? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Havíř ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1219x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Havíř patří do sekce Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jahody zdarma Podívejte se i na klipart Kuřačka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Baletka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, svg, Havíř, zdarma, ilustrace, ke stažení, Muži, kliparty, download, obrázek, ke stáhnutí, Havíř, free, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator , památník, plakáty, kalendář, seminární práce, office, Pinterest, profilovka, Twitter, web, články, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Čáp zdarma, ilustrace Dýně ke stažení nebo vektor Pozor, smrt! ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.