Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havíř, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havíř zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Havíř. Vektorová ilustrace Havíř je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Havíř? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Havíř ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1219x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Havíř je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašák ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Stodola zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční balíček ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, cliparts, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, zdarma, obrázek, kliparty, Havíř, Havíř, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , pozvánky, profil, PowerPoint, časopis, textové dokumenty, památník, avatar, prezentace, fotokniha, blog, články, Twitter, webové stránky, profilovka, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Zákaz kouření ke stáhnutí, klipart Kakadu zdarma nebo ilustrace Aligátor ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.