Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havíř, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havíř zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Havíř. Vektorová ilustrace Havíř je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Havíř? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Havíř ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1219x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Havíř se nachází v kategorii Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Snubní prstýnky ke stažení Podívejte se i na vektor Povíjnice nachová ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Ohlašovna požáru zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Havíř, zdarma, klipart, Muži, ilustrace, cliparts, free, vektor, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, Havíř

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakát, články, seminární práce, Instagram, office, fotokniha, časopis, textové dokumenty, Facebook, památník, profilovka, prezentace, avatar, PowerPoint, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Ubrus ke stažení, obrázek Otakárek fenyklový ke stáhnutí nebo klipart Eiffelova věž zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.