Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havíř, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havíř zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Havíř. Obrázek Havíř je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Havíř v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Havíř ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havíř ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1219x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Havíř je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Španělska zdarma Podívejte se i na ilustrace Červené T ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mula ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Muži, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, Havíř, ke stažení, ke stáhnutí, Havíř, svg, cliparts, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, dokument, Facebook, časopis, openOffice, corelDraw, pozvánky, fotokniha, word, plakát, Instagram, web, textové dokumenty, Twitter, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace DVD disk zdarma, vektor 10 euro centů ke stažení nebo obrázek Auto budoucnosti ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.