Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sýr, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sýr zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sýr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýr zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýr ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 608 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nodanero / nodanero

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sýr je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Světlezelený stromek zdarma Podívejte se i na obrázek Paragraf ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Tyrkysové auto ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, Sýr, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, vektor, grafika, download, ke stáhnutí, svg, obrázek, Jídlo

Doporučené použití klipartu: pozvánky, PowerPoint, časopis, avatar, dokumenty, kalendář, web, fotokniha, plakáty, profil, office, památník, word, corelDraw, dokument, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mapa Utahu zdarma, klipart Gepard ke stažení nebo ilustrace Achát ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.