Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sýr, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sýr zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sýr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýr zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýr ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 608 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nodanero / nodanero

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sýr se nachází v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlašské ořechy ke stažení Podívejte se i na vektor Pacient ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lidé zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, Sýr, ilustrace, obrázek, svg, ilustrační obrázek, Jídlo, ke stažení, free, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, Sýr, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, články, fotokniha, kalendář, profilovka, dokumenty, openOffice, Adobe Illustrator , PowerPoint, pozvánky, Facebook, web, blog, dokument, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Karl Marx ke stažení, obrázek Vražda ke stáhnutí nebo klipart Rychlé občerstvení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.