Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Semafor (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Semafor bezplatně ke stažení

Semafor je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Semafor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Semafor? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Semafor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1361x1600
1089x1280
681x800
425x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 719 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Dan Gerhards

Zaujal vás náš klipart Semafor? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Semafor se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart André-Marie Ampere ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gutenberg ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Bazén zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, Doprava, zdarma, Semafor, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, Semafor, download, svg, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, Zoner Callisto, PowerPoint, vizitky, plakát, fotografie, inkscape, video, Facebook, Twitter, webové stránky, office, referáty, diplomová práce, koláž, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Infračervené záření zdarma, obrázek, klipart Smaragdová stužka ke stažení nebo vektorový obrázek Černá kraslice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.