Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Semafor (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Semafor zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Semafor. Klipart Semafor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Semafor? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Semafor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1361x1600
1089x1280
681x800
425x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 719 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Dan Gerhards

Sdílejte klipart nazvaný Semafor s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Semafor patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Běžící srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Umývání auta zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kytice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, download, vektor, Semafor, klipart, ilustrace, Semafor, vektorový obrázek, Doprava

Doporučené použití klipartu: eshop, office, wordpress, dokumenty, kalendář, web, památník, články, časopis, prezentace, plakát, dokument, Adobe Illustrator, Instagram, etikety, diář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Trojzubec ke stáhnutí, ilustrace Smajlík s hroty zdarma nebo klipart Pštros zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.