Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Semafor, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Semafor zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Semafor. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Semafor nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Semafor? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Semafor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1361x1600
1089x1280
681x800
425x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 719 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dan Gerhards

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Semafor je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Motýli zdarma Podívejte se i na ilustrace Kovadlina ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červené L ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Semafor, Semafor, cliparts, Doprava, ke stáhnutí, ke stažení, free, zdarma, vektor, kliparty, download, svg, ilustrace, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, plakát, kalendář, prezentace, Facebook, textové dokumenty, památník, webové stránky, web, Twitter, plakáty, avatar, office, corelDraw, word

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Důlní vozík zdarma, vektor Jestřáb ke stažení nebo obrázek Krteček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.