Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Grilování, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grilování zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Grilování. Klipart Grilování je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grilování zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Grilování ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grilování ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

808x1600
647x1280
404x800
253x500
81x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 093 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: davosmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Grilování je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Porsche 911 zdarma Podívejte se i na ilustrace Bonsaj ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Stodola ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, free, Grilování, obrázek, ilustrace, vektor, download, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, svg, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokument, Facebook, avatar, kalendář, openOffice, profilovka, corelDraw, textové dokumenty, dokumenty, inkscape, památník, časopis, prezentace, office, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Frakční baňka zdarma, vektor Nůž ke stažení nebo obrázek Halloween ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.