Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 3D smajlík (Smajlíci) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem 3D smajlík. Stahujte klipart 3D smajlík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3D smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: inky2010

Líbí se vám klipart 3D smajlík? Pak se podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek 3D smajlík je v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Šipka nahoru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Náhrobní kámen ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace WAV přípona ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, ke stažení, Smajlíci, 3D smajlík, ke stáhnutí, klipart, 3D smajlík, vektor, kliparty, obrázek, grafika, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, textové dokumenty, inkscape, dokumenty, plakáty, Instagram, Twitter, word, profilovka, wordpress, Facebook, Adobe Illustrator, pozvánky, eshop, diář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Podzimní strom ke stažení, klipart Zelený motýl ke stažení nebo ilustrace Skřet ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.