Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 3D smajlík (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D smajlík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 3D smajlík. Obrázek 3D smajlík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3D smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný 3D smajlík můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek 3D smajlík je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modrý dinosaurus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Uplakánek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Švestky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, 3D smajlík, free, ilustrační obrázek, svg, cliparts, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, vektor, 3D smajlík, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, etikety, dokumenty, webové stránky, openOffice, Instagram, Pinterest, seminární práce, blog, diář, plakáty, Twitter, avatar, office, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Amelia Earhart zdarma, klipart Mapa Španělska ke stáhnutí nebo ilustrace Elektronické srdce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.