Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D smajlík, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D smajlík zdarma ke stažení

3D smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace 3D smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3D smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 3D smajlík je v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kabriolet ke stažení Podívejte se i na obrázek Charles Darwin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Červené F zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Smajlíci, kliparty, ilustrace, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, 3D smajlík, obrázek, 3D smajlík, download, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, Adobe Illustrator , Facebook, word, profilovka, office, fotokniha, pozvánky, plakáty, Pinterest, prezentace, seminární práce, corelDraw, památník, časopis, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Vodní meloun ke stažení, klipart Dýně s kloboukem ke stáhnutí nebo ilustrace 3D smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.