Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D smajlík, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D smajlík zdarma ke stažení

3D smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace 3D smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 3D smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 3D smajlík patří do sekce Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrý vláček zdarma Podívejte se i na vektor Mapa Irska ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pina Colada ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, grafika, free, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, obrázek, kliparty, cliparts, 3D smajlík, ke stažení, 3D smajlík, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, fotokniha, profilovka, Instagram, PowerPoint, referáty, avatar, pozvánky, blog, památník, office, corelDraw, openOffice, textové dokumenty, plakáty, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zelený smajlík zdarma, obrázek Hranolky ke stažení nebo klipart Saudská Arábie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.