Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 3D smajlík (Smajlíci) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D smajlík zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - 3D smajlík. Vektorová ilustrace 3D smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart 3D smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný 3D smajlík můžete sdílet s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek 3D smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vozíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žirafa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Špachtle zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, 3D smajlík, klipart, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, free, zdarma, 3D smajlík, ilustrace, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: inkscape, Twitter, blog, profil, diář, pozvánky, webové stránky, fotokniha, plakát, profilovka, avatar, web, magazín, logo, fotografie, katalog, oznámení

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Oranžová složka zdarma, vektor Violoncello ke stažení nebo vektorový klipart Kampongský dům ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.