Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D smajlík, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D smajlík zdarma ke stažení

3D smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace 3D smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart 3D smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 3D smajlík se nachází v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dodávka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Magnet zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Červené G ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrační obrázek, 3D smajlík, ilustrace, free, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, svg, ke stáhnutí, download, ke stažení, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, PowerPoint, fotokniha, pozvánky, plakát, profilovka, škola, avatar, openOffice, profil, office, Adobe Illustrator , Pinterest, památník, webové stránky, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart RPM ke stáhnutí, ilustrace Euro zdarma nebo vektor CSS formát ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.