Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3D smajlík, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D smajlík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 3D smajlík. Vektorová ilustrace 3D smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 3D smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart 3D smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x915
1280x732
800x458
500x286
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 3D smajlík se nachází v sekci Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté U ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Červené W zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak 2 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 3D smajlík, ilustrace, 3D smajlík, ke stáhnutí, Smajlíci, free, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, grafika, svg, download

Doporučené použití klipartu: plakát, články, časopis, profilovka, kalendář, webové stránky, Facebook, blog, avatar, office, pozvánky, Twitter, PowerPoint, openOffice, seminární práce, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Triceratops ke stáhnutí, ilustrace Narozeniny číslo 0 zdarma nebo vektor Suchoj Su-34 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.