Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Malé písmeno G (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno G zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Malé písmeno G. Vektorový obrázek Malé písmeno G je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno G zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno G ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno G ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 775 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Malé písmeno G sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Malé písmeno G je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart DRAFT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motyka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Bochník chleba zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ilustrační obrázek, free, download, obrázek, ke stažení, ilustrace, grafika, svg, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, kliparty, vektor, Malé písmeno G

Doporučené použití klipartu: avatar, word, seminární práce, PowerPoint, dokument, profil, corelDraw, plakát, diář, Adobe Illustrator, časopis, textové dokumenty, památník, webové stránky, blog, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Přejezd značka zdarma, obrázek Snowboardistka ke stáhnutí nebo vektor Lékař ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.