Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Malé písmeno G (Symboly) ke stažení

Obrázek, klipart Malé písmeno G ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Malé písmeno G. Klipart Malé písmeno G je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno G zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Malé písmeno G ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno G ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 775 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Malé písmeno G můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Malé písmeno G patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bílá kytara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kršna jantra ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sada šroubováků zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, grafika, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, Malé písmeno G, klipart, free, svg, cliparts, ke stažení, kliparty, Malé písmeno G, download

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, blog, Facebook, tiskoviny, bakalářská práce, plakát, letáky, etikety, webové stránky, inkscape, eshop, profil, word, fotografie, corelDraw, Zoner Callisto

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Narozeniny číslo 5 zdarma, vektorový obrázek Elon Musk ke stažení nebo klipart Miluji hudbu ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.