Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Psací stroj (Přístroje) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Psací stroj stahujte zdarma

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Psací stroj. Obrázek Psací stroj je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psací stroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Psací stroj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psací stroj ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gnokii

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Psací stroj s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Psací stroj se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lednice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sůl a pepř ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Nilský kříž ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Přístroje, ke stáhnutí, download, Psací stroj, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, free, zdarma, svg, vektor, Psací stroj, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, vstupenky, textové dokumenty, diplomová práce, škola, word, manuály, diář, plakáty, logo, památník, eshop, profil, Twitter, deníček, inkscape, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek XLSB ke stažení, obrázek Cherry rajčata ke stažení nebo vektorový klipart Byznysmen ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.