Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Instalatér, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Instalatér zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Instalatér. Pakliže si chcete obrázek Instalatér stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Instalatér lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Instalatér zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Instalatér ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Instalatér ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
699x1280
437x800
273x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 182 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bugmenot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Instalatér se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Papírová Valentýnka ke stažení Podívejte se i na klipart Jmelí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Singapur zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, vektorový obrázek, svg, ke stažení, download, cliparts, Instalatér, ilustrace, kliparty, free, ilustrační obrázek, vektor, Muži, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, seminární práce, office, profil, škola, Adobe Illustrator , web, inkscape, prezentace, kalendář, profilovka, Pinterest, word, avatar, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart bunsenův kahan ke stažení, ilustrace Sršák ke stáhnutí nebo vektor Ospalá dýně zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.