Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Instalatér (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Instalatér zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Instalatér. Stahujte klipart Instalatér v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Instalatér lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Instalatér zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Instalatér ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Instalatér ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
699x1280
437x800
273x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 182 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: bugmenot

Sdílejte klipart nazvaný Instalatér s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Instalatér patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákusek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Titanic zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Škrabka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrace, Instalatér, obrázek, klipart, vektorový obrázek, svg, free, download, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, seminární práce, avatar, plakáty, etikety, inkscape, kalendář, prezentace, Pinterest, office, pozvánky, textové dokumenty, profilovka, wordpress, blog, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Stavební materiál ke stáhnutí, vektor Čokoládové bonbóny zdarma nebo obrázek Bílý střelec zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.