Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lyžařka, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyžařka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Lyžařka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lyžařka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Lyžařka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Lyžařka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x620
500x387
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 241 446 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lyžařka se nachází v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace MPG ke stažení Podívejte se i na klipart Kouření zakázáno ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Letící jestřáb zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, cliparts, Lyžařka, obrázek, ilustrace, svg, free, Lyžařka, ilustrační obrázek, Ženy, ke stáhnutí, vektor, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, Twitter, škola, textové dokumenty, word, prezentace, plakát, openOffice, profilovka, časopis, Adobe Illustrator , avatar, plakáty, kalendář, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Důl ke stažení, ilustrace Polibek ke stáhnutí nebo vektor Abstraktní strom zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.