Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lyžařka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lyžařka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Lyžařka. Klipart Lyžařka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lyžařka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x620
500x387
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 241 446 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hotta

Potěší nás, pokud budete tento klipart Lyžařka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Lyžařka je v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Nanuk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Edward Snowden ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Světlezelený strom zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Ženy, ke stažení, zdarma, klipart, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, Lyžařka, kliparty, cliparts, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, referáty, blog, Facebook, web, plakáty, webové stránky, office, Pinterest, kalendář, diář, video, inkscape, profilovka, openOffice, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Velikonoční mazanec zdarma, obrázek Injekční stříkačka ke stáhnutí nebo vektor Zelené Lamborghini ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.