Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Duhové lístečky (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duhové lístečky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Duhové lístečky. Stahujte klipart Duhové lístečky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové lístečky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Duhové lístečky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové lístečky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: otuva

Sdílejte klipart nazvaný Duhové lístečky s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Duhové lístečky se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lasagne ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 20 Eurocentů zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, svg, free, cliparts, download, vektor, obrázek, Duhové lístečky, klipart, Rostliny, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, kalendář, škola, webové stránky, Adobe Illustrator, Instagram, openOffice, web, Twitter, dokument, profilovka, články, diář, PowerPoint, fotokniha, profil

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Bílá kytara ke stáhnutí, obrázek, klipart Vyděšené vajíčko zdarma nebo vektorový klipart Kuřačka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.